Odkurzacz
BISSELL CrossWave C3 3551-N
Zdjęcia 10 |
BISSELL CrossWave C3 3551-N |
|
Tryb samooczyszczania rolek.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BISSELL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BISSELL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BISSELL CrossWave C3 3551-N
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BISSELL Odkurzacz BISSELL CROSSWAVE C3 SELECT 3551N 3 w 1 Czarno-srebrny-k | 1 349 zł |
Odkurzacz BISSELL CrossWave C3 Select 3551N | 1 344 zł |
Odkurzacz BISSELL CrossWave C3 Select 3551N | 1 338 zł |
Odkurzacz ręczny Bissell Bissell Vacuum Cleaner CrossWave C3 Select Corded | 1 155 zł |
Odkurzacz pionowy Bissell 3551N CrossWave C3 Select | 1 158 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →