Odkurzacz
BISSELL Icon Turbo 25V 3175-N
Zdjęcia 8 |
BISSELL Icon Turbo 25V 3175-N |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BISSELL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BISSELL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BISSELL Icon Turbo 25V 3175-N
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BISSELL Odkurzacz bezprzewodowy BISSELL ICON TURBO 25V 3175N Czarno-srebrn | 1 999 zł |
BISSELL ICON TURBO 25V 3175N 1011003006 | 1 599 zł |
Odkurzacz BISSELL Icon Turbo 25V 3175N | 1 909 zł |
Bissell Icon Turbo 25V (3175N) 50min | 1 699 zł |
Odkurzacz BISSELL Icon Turbo 25V 3175N | 1 903 zł |
Bissell Icon Turbo 25V (3175N) 50min | 1 749 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →