Odkurzacz
BISSELL Featherweight Pro Eco 2024-N
Zdjęcia 5 |
BISSELL Featherweight Pro Eco 2024-N 2022 rokHEPA |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BISSELL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BISSELL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BISSELL Featherweight Pro Eco 2024-N
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz BISSELL Featherweight Pro z odłączanym odkurzaczem ręcznym bezwo | 249 zł |
Bissell Featherweight Pro | 265 zł |
Pionowy Bissell Featherweight Pro Eco AGDM-ODK-BIS-030 | 299 zł |
Odkurzacz BISSELL FeatherWeight Pro Eco 2024N | 263 zł |
Odkurzacz BISSELL FeatherWeight Pro Eco 2024N | 263 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →