Mikrofon Beyerdynamic TG V70d s
Beyerdynamic TG V70d s |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beyerdynamic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beyerdynamic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beyerdynamic TG V70d s
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beyerdynamic Beyerdynamic TG V70 s Mikrofon dynamiczny wokalny TGV70ds | 900 zł |
beyerdynamic TG V70d Switch Professional dynamiczne Vocal Mic PO33513 no E | 849 zł |
Beyerdynamic Beyerdynamic TGV70D SET Mikrofon dynamiczny wokalny TGV70D-SE | 898 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości mikrofonu Beyerdynamic TG V70d s:
- Przy częstotliwości 1 kHz następuje spadek odpowiedzi częstotliwościowej o 25 dB
- TG V70d nie ma przełącznika
PolecamyPorównaj w tabeli →