Mikrofon Beyerdynamic TG V50d
Zdjęcia 3 |
Beyerdynamic TG V50d |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beyerdynamic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beyerdynamic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beyerdynamic TG V50d
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beyerdynamic Beyerdynamic TG V50 Mikrofon dynamiczny wokalny TGV50D | 441 zł |
beyerdynamic TG V50d Dynamic Vocal Microphone BE-TG-V50D | 454 zł |
beyerdynamic TG V50d Dynamic Vocal Mic z podstawą i kablem 707252-PACK | 563 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości mikrofonu Beyerdynamic TG V50d:
- TG V50d s ma przełącznik
PolecamyPorównaj w tabeli →