Waga Beurer GS 340 XXL (75603)
Beurer GS 340 XXL duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Podświetlany wyświetlacz XXL ułatwiający odczyt.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer GS 340 XXL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer GS 340 XXL cyfrowa waga szklana w dużym formacie poprzecznym z bard | 135 zł |
BEURER GS 340 XXL Waga szklana z wyświetlaczem XXL | 190 zł |
BEURER GS 340 XXL Waga szklana z wyświetlaczem XXL | 188 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →