Nożyce do metalu Bessey D107-300L 300 mm / lewy cięcie
Bessey D107-300L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bessey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bessey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bessey D107-300L
Ceny na Bessey D107-300L |
---|---|---|---|---|
Bessey D107-250L 250 mm / lewy cięcie | od 78 zł | 5 oferty | ||
Bessey D107-275L 275 mm / lewy cięcie | od 108 zł | 1 oferta | ||
Bessey D107-300L 300 mm / lewy cięcie | od 142 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →