Termos BergHOFF Orion 1107158 0.75 l (1107158)
BergHOFF Orion 1107158 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BergHOFF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BergHOFF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje BergHOFF Orion 1107158
Ceny na BergHOFF Orion 1107158 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Orion 1107141 0.5 l | od 78 zł | 1 oferta | ||
BergHOFF Orion 1107158 0.75 l | od 136 zł | 1 oferta | ||
BergHOFF Orion 1107165 1 l | od 129 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →