Myszka
BenQ Zowie ZA12-C
Wideo 1Zdjęcia 6 |
BenQ Zowie ZA12-C |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BenQ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BenQ.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BenQ Zowie ZA12-C
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZOWIE ZA12-C - Myszka do gier - Optyczny - 5 - Czarny | 357 zł |
BENQ ZOWIE ZA12-C gaming mouse M MY-G-BNQ-011 | 306 zł |
Mysz BENQ Zowie ZA12-C | 299 zł |
Mysz BENQ Zowie ZA12-C 9H.N3GBB.A2E | 299 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości myszki BenQ Zowie ZA12-C:
- Częstotliwość odpytywania: 1000 Hz
PolecamyPorównaj w tabeli →