Igrovoy podkładka BenQ Zowie G-SR
Zdjęcia 4 |
BenQ Zowie G-SR 355x315 mm480x400 mm |
|
Markowa podkładka do gier marki BenQ jest kompatybilna ze wszystkimi typami myszy komputerowych. Powierzchnia tkaniny ma gładką, jednolitą fakturę, co zapewnia płynny i łatwy poślizg myszy oraz szybką reakcję sensora na ruchy. Gumowana podstawa BenQ Zowie G-SR gwarantuje dokładne dopasowanie do każdej powierzchni biurka, a zszyty kontur zapewnia dłuższą żywotność i zachowuje oryginalny wygląd. Grubość maty wynosi 3,5 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BenQ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BenQ.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BenQ Zowie G-SR
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ ZOWIE G-SR Podkładka pod mysz Czarna | 166 zł |
Podkładka ZOWIE G-SR 5J.N0241.001 | 180 zł |
Podkładka Zowie G-SR (5J.N0241.001) | 155 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje BenQ Zowie G-SR
Ceny na BenQ Zowie G-SR |
---|---|---|---|---|
BenQ Zowie P-SR | od 133 zł | 10 oferty | ||
BenQ Zowie G-SR | od 133 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →