BenQ Zowie EC1-C (9H.N39BA.A2E)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
BenQ Zowie EC1-C 2022 rokZowie |
|
Wysokiej jakości i szybka mysz komputerowa z bardzo precyzyjnym sensorem, przewodowym połączeniem z komputerem PC/laptopem oraz dyskretnym designem, dzięki któremu urządzenie będzie prezentować się akceptowalnie nawet na biurowym biurku. Model wprowadza na rynek w 2022 roku popularna firma BenQ, która wyrobiła sobie markę w produkcji monitorów i projektorów. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na korpus urządzenia, który ma lekkie wygięcie na bok, dzięki czemu urządzenie najwygodniej będzie leżeć w prawej ręce.
Zwracamy również uwagę, że z 5 klawiszy urządzenia 2 boczne znajdują się dokładnie po lewej stronie obudowy, czyli pod kciukiem prawej ręki. Mysz gamingowa BenQ Zowie EC1-C została wyposażona w sensor optyczny PixArt 3360 o rozdzielczości regulowanej w zakresie 400 - 3200 DPI. Biorąc pod uwagę kształt i rozmiar ciała, urządzenie dobrze nadaje się do chwytu dłonią i pazurami. Połączenie z komputerem lub laptopem odbywa się za pomocą klasycznego przewodowego interfejsu USB. Konkretnie, ta modyfikacja jest przeznaczona głównie dla posiadaczy dużych dłoni, ale model ma również dwóch „braci” dla średnich (modyfikacja z EC2-C w nazwie) i małych (EC3-C) dłoni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BenQ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BenQ.
Kup BenQ Zowie EC1-C
Wszystkie ceny 11 →BenQ Zowie EC1-C Ergonomiczna mysz gamingowa do e-sportu kabel Paracord i | 296 zł |
ZOWIE EC1-C - Myszy - Optyczny - 5 - Czarny | 296 zł |
Mysz ZOWIE EC1-C | 329 zł |
No name BenQ ZOWIE EC series EC1-C - Rozmiar L - | 389 zł |