Monitor BenQ EW2880U 28 " (9H.LKSLB.QBE)
Zdjęcia 9 |
Wysokiej klasy monitor all-in-one z linii multimedialnej BenQ E, który z równym powodzeniem może być używany jako telewizor kinowy, narzędzie pracy lub monitor do gier. Dzięki wysokiej jakości matrycy i przemyślanej ergonomii, BenQ EW2880U jest doskonałym wyborem dla początkującego projektanta, artysty lub grafika, który nie jest gotowy przepłacać za drogi wyświetlacz z certyfikatem Pantone.
Monitor firmy Dell oparty jest na 28-calowym panelu IPS o rozdzielczości 4K, 90% pokryciu trójkąta kolorów DCI P3, skromnej częstotliwości odświeżania (60 Hz) i pełnej obsłudze treści HDR. Co więcej, w przypadku gier i filmów monitor zapewnia różne ustawienia HDR. Ważną częścią monitora jest wbudowany hub USB C. Za pomocą jednego kabla artysta lub projektant może podłączyć monitor do laptopa, jednocześnie przesyłając obraz i ładując samego laptopa.
Wbudowana moc ładowania to 60 watów, co pozwala na nagrywanie go w szeregach „szybkich”. W celu ochrony oczu zapewniony jest cały szereg środków, w tym inteligentny system kontroli jasności, Flicker-Free w celu zmniejszenia migotania podświetlenia, wbudowany filtr niebieski, dodatkowy filtr o zmniejszonej czułości kolorów oraz zastrzeżony tryb ePaper, który naśladuje papier cyfrowy. Ergonomiczna podstawa monitora zapewnia elastyczną regulację pozycji ekranu (wysokość, pochylenie i obrót), a także możliwość przełączenia monitora w tryb portretowy. Oprócz wszystkiego model jest wyposażony w parę 3-watowych głośników stereo.
Kup BenQ EW2880U 28 "
Wszystkie ceny 20 →28" BenQ EW2880U - 3840x2160 - IPS - 60W USB PD - 5 ms - Monitor | 1 741 zł |
Benq Monitor 28 cali EW2880U LED 5ms/IPS/20mln:1/HDMI UPBEN28LEW2880U | 1 708 zł |
Monitor BENQ EW2880U 28" 3840x2160px IPS | 1 671 zł |
BenQ EW2880U MON-LCD-BNQ-0197 | 1 779 zł |
BENQ 28'' EW2880U 9H.LKSLB.QBE Czarny | 1 760 zł |