Nóż turystyczny BENCHMADE Mini Infidel 3350 (3350)
BENCHMADE Mini Infidel 3350 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BENCHMADE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BENCHMADE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BENCHMADE Mini Infidel 3350
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Benchmade 3350-2303 Mini Infidel edycja limitowana | 2 699 zł |
Nóż Benchmade 3350-2302 Mini Infidel LE | 2 969 zł |
Nóż Benchmade 3350-2301 Mini Infidel edycja limitowana | 2 699 zł |
Nóż Benchmade 3350-2302 Mini Infidel edycja limitowana | 2 699 zł |
Nóż Benchmade 3350Bk Mini Infidel | 2 029 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →