Nóż turystyczny BENCHMADE Autocrat 3400
Zdjęcia 5 |
BENCHMADE Autocrat 3400 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BENCHMADE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BENCHMADE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BENCHMADE Autocrat 3400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Benchmade 3400Bk-1 Autocrat | 1 909 zł |
Benchmade Nóż 3400BK-2 Autocrat | 2 067 zł |
Nóż Benchmade 3400BK-2 Autocrat | 2 067 zł |
Nóż Benchmade 3400Bk-1 Autocrat | 1 879 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →