Lodówka Beko B3RCNA 344 HXB srebrny (7525010001)
Zdjęcia 9 |
Beko B3RCNA 344 HXB srebrny |
|
Technologia HarvestFresh - specjalne oświetlenie symuluje cykl słoneczny, który dłużej zatrzymuje witaminy w owocach i warzywach.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko B3RCNA 344 HXB srebrny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BEKO Lodówka BEKO B3RCNA344HXB Platinum | 2 099 zł |
Lodówka Beko B3RCNA344HXB | 2 299 zł |
Beko B3RCNA344HXB AGDW-CHL-BEK-235 | 2 099 zł |
Beko B3RCNA344HXB Pełny No Frost 180cm Komora świeżości Srebrny | 2 099 zł |
Lodówka Beko Lodówka Beko B3RCNA344HXB NoFrost 301l LED 60cm | 2 097 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Beko B3RCNA 344 HXB
Ceny na Beko B3RCNA 344 HXB |
---|---|---|---|---|
Beko B3RCNA 344 HW biały | od 1 999 zł | 6 oferty | ||
Beko B3RCNA 344 HXBR grafit | od 2 249 zł | 2 oferty | ||
Beko B3RCNA 344 HXB srebrny | od 2 097 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →