Zasilacz be quiet! TFX Power 3 BN322
Wideo 2Zdjęcia 4 |
be quiet! TFX Power 3 BN322 2021 rokTFX (do mini i media PC) 80+ Bronze 80+ Gold |
|
Kompaktowy format TFX. Certyfikowany 80 PLUS Brąz. Obwody CWT. Złącze karty graficznej 6+2-stykowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! TFX Power 3 BN322
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Be Quiet Tfx Power 3 BN322 Zasilacz Komputerowy Czarny 300 W | 276 zł |
be quiet! TFX Power 3 Zasilacz do komputera - 300 wat - 80 mm - 80 Plus 80 | 290 zł |
Zasilacz BE QUIET! TFX Power 3 300W Bronze | 230 zł |
be quiet! TFX Power 3 300W 80+ Bronze Czarny | 269 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! TFX Power 3
Ceny na be quiet! TFX Power 3 |
---|---|---|---|---|
be quiet! TFX Power 3 BN322 | od 230 zł | 8 oferty | ||
be quiet! TFX Power 3 BN323 | od 293 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →