Ładowarka BASEUS Simple Wireless Charger Update Version
Zdjęcia 16 |
BASEUS Simple Wireless Charger Update Version |
|
Elegancka, markowa bezprzewodowa ładowarka Qi o zwiększonej mocy i wyjątkowej ultracienkiej konstrukcji do wygodnego ładowania gadżetów. Model ten pozwala na ładowanie dowolnego smartfona i słuchawek obsługujących technologię bezprzewodową Qi. Wystarczy podłączyć to urządzenie do ładowarki sieciowej za pomocą dołączonego kabla (USB C), położyć smartfon na powierzchni indukcyjnej i ładowanie rozpocznie się automatycznie.
Wersja aktualizacji prostej ładowarki bezprzewodowej BASEUS automatycznie przestanie przesyłać energię, gdy bateria zostanie w pełni naładowana. Inteligentna technologia rozpoznaje podłączony gadżet i określa optymalne parametry, które są niezbędne do jego szybkiego i bezpiecznego ładowania. W przypadku telefonów komórkowych moc wyjściowa wyniesie 5/7,5/10/15 W, a dla słuchawek zostanie zmniejszona do 2,5 W.
Aby działać z pełną mocą (15 W), musisz użyć ładowarki ściennej obsługującej Quick Charge 3.0 (co najmniej 18 W). Dodatkowo warto zwrócić uwagę na elegancki wygląd zewnętrzny, który świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu (front wykonany jest ze szkła hartowanego, a korpus ze specjalnego stopu aluminium). Dla bezpieczeństwa zapewniono 9 poziomów ochrony: od przeciążenia prądowego, przeładowania, przegrzania, przeciążenia, przepięcia, zwarć i skutków pola e/m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Simple Wireless Charger Update Version
Ładowarka indukcyjna BASEUS Simple Przezroczysty | 70 zł |
Ładowarka Baseus Simple Indukcyjna 2 A (baseus20200408122956) | 88 zł |
BASEUS ładowarka indukcyjna Simple 15W czarna WXJK-B01 | 99 zł |
BASEUS SIMPLE 15W WIRELESS CHARGER VISIBLE | 80 zł |