Opona zimowa Barum Polaris 5 245/45 R18 100V
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 245/45 R18 100V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 245/45 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 ( 245/45 R18 100V XL EVc ) 15413680000 | 592 zł |
Barum Polaris 5 (245/45 R18 100V) 15413680000 | 585 zł |
Opona Barum 245/45R18 POLARIS 5 XL FR M+S 100V - opony zimowe 1541368 | 524 zł |
Barum Polaris 5 ( 245/45 R18 100V XL EVc ) | 598 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →