Lalka Barbie Totally Hair HCM89
Zdjęcia 6 |
Barbie Totally Hair HCM89 |
|
Lalka inspirowana jest tą samą legendarną Barbie, która zadebiutowała w latach 90. i stała się ulubienicą wielu dzieci. Fashionistka w pełnej sukience z jasnym nadrukiem i sandałach na obcasie ma 22 cm wzrostu i jest polecana dla dzieci od 3 lat. Główną atrakcją Barbie Totally Hair HCM89 były jej długie, jedwabiste włosy z oddzielnymi pasmami fioletu i różu. Dzięki temu modelowi każde dziecko może poczuć się jak stylistka, czesać włosy i tworzyć różne fryzury. Ponadto lalka zawiera ponad 15 elementów, w tym akcesoria do włosów: grzebień, gumki i spinki do włosów w czterech kolorach, które zmieniają kolor pod dotknięciem palców. Dodatkowo w zestawie torebka, okulary przeciwsłoneczne oraz dodatkowa odzież.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Totally Hair HCM89
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barbie Totally Hair Extralargo Hair Flor Doll Różowy HCM89 | 108 zł |
Barbie Lalka Totally Hair Kwiaty | 112 zł |
Mattel Barbie Lalka Totally Hair Kwiaty Mattel | 112 zł |
Lalka Barbie Mattel Totally Hair Kwiaty HCM87 HCM89 | 135 zł |
Barbie Lalka Totally Hair Kwiaty | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →