Lalka Barbie Totally Hair HCM90
Zdjęcia 6 |
Barbie Totally Hair HCM90 |
|
Jasna lalka jest inspirowana tą samą legendarną Barbie, która zrobiła furorę około 30 lat temu. Jej główną cechą są długie, jedwabiste włosy, sięgające niemal do pięt. Ponadto są pomalowane na różne kolory: połowa głowy jest czarna, a połowa ma różowe, niebieskie i żółte pasma. Strój lalki pasuje do jej włosów w kolorowej sukience bez rękawów z nadrukiem serca na całej powierzchni. Barbie Totally Hair HCM90 pozwala czesać włosy i tworzyć różne fryzury. W tym celu do zestawu dodano ponad 15 akcesoriów: grzebień, gumki i spinki do włosów w czterech różnych kolorach, które zmieniają odcień pod wpływem ciepła palców. Dodatkowo w pakiecie znajdują się okulary przeciwsłoneczne, torebka oraz dodatkowa odzież (kurtka).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Totally Hair HCM90
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barbie Lalka Totally Hair Serca | 74 zł |
Barbie Totally Hair Extralargo Heart Doll Różowy HCM90 | 98 zł |
Lalka Barbie Mattel Barbie Totally Hair Serca HCM87/HCM90 | 95 zł |
Barbie Lalka Totally Hair Serca | 112 zł |
Mattel Barbie Lalka Totally Hair Serca Mattel | 112 zł |
Barbie Lalka Totally Hair Serca | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →