Лялька Barbie Totally Hair HCM91
Фото 6 |
Barbie Totally Hair HCM91 |
|
Лялька натхненна популярною моделлю Barbie, яка дебютувала близько 30 років тому, та призначена для дітей віком від 3 років. Її висота становить 22 см. Лялька виконана у вигляді темношкірої стрункої дівчини з яскравим чином: великі очі, довгі ноги, тонка талія, легка сукня з принтом у вигляді метеликів. Головною родзинкою Barbie Totally Hair HCM91 стало її довге хвилясте волосся з додаванням синіх і рожевих пасм. Дітям буде цікаво розчісувати їх та створювати нові зачіски. Тим більше, в комплектацію входять різні аксесуари для укладання: гребінець, гумки, шпильки та затискачі чотирьох кольорів, які змінюють відтінок від дотиків теплих пальців рук. Крім цього, набір включені сонцезахисні окуляри, сумочка і додатковий одяг (кофта).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barbie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barbie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barbie Totally Hair HCM91
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lalka Barbie Totally Hair Motylki HCM91 | 113 zł |
Mattel Barbie Lalka Totally Hair HCM91 HCM87 Mattel | 110 zł |
Barbie Totally Hair Birthew Doll Wielokolorowy HCM91 | 131 zł |
Lalka Barbie Totally Hair Motylki HCM91 | 107 zł |
Lalka Barbie Mattel Totally Hair z długami włosami HCM91 | 104 zł |
Barbie Lalka Totally Hair Motylki | 87 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →