Lalka Barbie Ken Fashionistas HJT10
Zdjęcia 6 |
Barbie Ken Fashionistas HJT10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Ken Fashionistas HJT10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barbie Fashionistas Lalka Wielokolorowy Od 3 lat HJT10 | 60 zł |
Barbie Fashionista Ken Blue Shirt | 72 zł |
Mattel Barbie Ken Fashionistas Lalka Niebieski T-shirt w kaktusy HJT10 Mat | 52 zł |
Barbie Fashionistas, Stylowy Ken, HJT10 | 75 zł |
Mattel Barbie Fashionistas - Stylowy Ken Mattel | 37 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →