Lalka Barbie Fashionistas HPF78
Zdjęcia 8 |
Barbie Fashionistas HPF78 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Fashionistas HPF78
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Fashionistas. Modne przyjaciółki HPF78 Mattel | 47 zł |
Mattel, Lalka Barbie Fashionistas Power Girl krągłe kształty | 47 zł |
Lalka Barbie Fashionistas Power Girl krągłe kształty | 46 zł |
Mattel, Lalka Barbie Fashionistas Power Girl krągłe kształty | 48 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →