Lalka Barbie Fashionistas GVY29
Zdjęcia 5 |
Barbie Fashionistas GVY29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Fashionistas GVY29
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Fashionistas Stylowy Ken GVY29 Mattel | 51 zł |
Lalka Barbie Mattel Fashionistas - Stylowy Ken, spodnie w czerwoną kratkę | 68 zł |
Barbie Fashionistas Stylowy Ken GVY29 | 51 zł |
Mattel, Barbie Fashionistas, lalka Ken, czerwona kratka | 48 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →