Termos B.Box BB 0.335 0.335 l
Zdjęcia 50 |
B.Box BB 0.335 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog B.Box 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele B.Box.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup B.Box BB 0.335 0.335 l
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
bbox Izolowany słoik na żywność izolowany pojemnik na żywność ze stali nie | 129 zł |
Termos B.BOX BB00433 Żółto-szary | 130 zł |
b.box b.box Termos na jedzenie Lilac Pop 335 ml | 139 zł |
B.BOX Termos na jedzenie czerwony ZA2544702BAB-009 | 136 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →