Słuchawki
Awei T28 Pro
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Awei T28 Pro |
|
Istnieje kilka opcji wzoru podświetlenia na etui ładującym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Awei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Awei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Awei T28 Pro
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AWEI Słuchawki stereo Bluetooth T28 Pro TWS ATAWEHBTAWE0090 | 85 zł |
Słuchawki douszne AWEI T28 Pro TWS Czarny | 80 zł |
AWEI Słuchawki stereo Bluetooth T28 Pro TWS 122778 | 90 zł |
Słuchawki douszne AWEI T28 Pro TWS Czarny | 80 zł |
AWEI Słuchawki stereo Bluetooth T28 Pro TWS 122778 | 85 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →