Mikrofon Audio-Technica AT2020 USB Plus
Wideo 19Zdjęcia 11 |
Audio-Technica AT2020 USB Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica AT2020 USB Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio-Technica At2020Usb Mikrofon Szary L AT2020USB PLUS | 533 zł |
Audio-Technica Audio-Technica AT2020USB+ AT2020USB+ | 628 zł |
Audio-Technica Audio-Technica AT2020USB+ SET AT2020USB-PLUS-SET | 671 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości mikrofonu Audio-Technica AT2020 USB Plus:
- Moc słuchawek 130 mW
- Mix Control umożliwia regulację poziomu sygnału ze źródła zewnętrznego oraz z mikrofonu doprowadzonego do słuchawek
- Regulacja głośności wyjścia słuchawkowego
PolecamyPorównaj w tabeli →