Asus ROG Pugio II Wireless (90MP01L0-BMUA00)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Asus ROG Pugio II Wireless |
|
W pełni symetryczna, półprofesjonalna wireless mysz do gier z wysokiej jakości czujnikiem optycznym, wysokim współczynnikiem odpytywania portu USB, wytrzymałymi japońskimi przełącznikami Omron (50 milionów kliknięć), odłączanym kablem i sterowaną diodą LED Asus Aura Sync RGB. Należy do popularnej linii urządzeń do gier Asus Republic Of Gamers, pozycjonowany jest jako model z wyższej półki cenowej, skierowany do zapalonych graczy i początkujących e-sportowców.
Dzięki doskonałej ergonomii i symetrycznej konstrukcji będzie szczególnie interesujący dla leworęcznych graczy. Ciężar 102 g praktycznie nie jest odczuwalny, jest dobrze rozłożony wzdłuż osi symetrii. Obudowa myszy bezprzewodowej Asus ROG Pugio II Wireless nadaje się do wszystkich rodzajów chwytu, jest szczególnie wygodna dla średnich i dużych dłoni. Obsługiwane są dwa typy połączeń bezprzewodowych: Bluetooth 5.0 i kanał radiowy 2,4 GHz (bezzakłóceniowa komunikacja bez opóźnień z wykorzystaniem technologii ASUS SmartHop).
Możliwe jest również połączenie przewodowe z komputerem PC za pomocą kabla USB C. Wyposażony w oświetlenie podczerwone i wysokiej jakości czujnik optyczny PixArt PAW3335 o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia niezwykle dokładne pozycjonowanie nawet przy ekstremalnych przyspieszeniach (do 40G) i dużych prędkościach ( do 10,1 m / z). Unikalną cechą tej myszy jest możliwość niezależnej wymiany przełączników (w zestawie dwa zapasowe) i przycisków bocznych (cztery w zestawie).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Pugio II Wireless
Wszystkie ceny 9 →ASUS ROG Pugio II ambidextrous lightweight wireless gaming mouse with 1600 | 269 zł |
ASUS ROG PUGIO II Wireless - Myszka do gier - Optyczny - 7 - Czarny z RGB | 302 zł |
Mysz ASUS Rog Pugio II | 520 zł |
Mysz ASUS Rog Pugio II 90MP01L0-BMUA00 | 520 zł |