Laptop Asus ROG Flow X13 2023 GV302XU [GV302XU-MU009W]
Zdjęcia 35 | od 7 699 do 9 625 zł Porównaj ceny 6 →2023 rokROG Flowkonwertowalny 360°gamingowy165 Hzekran dotykowyDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetlenieFaceIDdobry DCI-P3 Wyświetlacz:13.4 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Ryzen 9, 7940HS, 4 GHz Karta graficzna:RTX 4050 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.3 kg |
Modyfikacje Asus ROG Flow X13 2023 GV302XU 1
Dane techniczne
Asus ROG Flow X13 2023 GV302XU [GV302XU-MU009W] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus ROG Flow X13 2023 GV302XU [GV302XU-MU009W]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop ASUS ROG Flow X13 GV302XU-MU009W 13.4" IPS 165Hz R9-7940HS 16GB RAM | 9 625 zł |
ASUS ROG Flow X13 2023 GV302XU-MU009W 13,4" 165Hz R9 7940HS 16GB RAM 1TB D | 7 699 zł |
Laptop ASUS ROG Flow X13 GV302XU-MU009W 13.4" IPS 165Hz R9-7940HS 16GB RAM | 9 619 zł |
Laptop ASUS ROG Flow X13 GV302XU-MU009W 13.4" IPS 165Hz R9-7940HS 16GB RAM | 9 625 zł |
ASUS ROG Flow X13 2023 GV302XU-MU009W 13,4" 165Hz R9 7940HS 16GB RAM 1TB D | 7 699 zł |
ASUS ROG Flow X13 R9-7940HS/16GB/1TB/Win11 RTX4050 165Hz - WYPRZEDAŻ - ost | 7 999 zł |
Zamknij
Polecamy