Punkt dostępu Aruba Instant On AP15 (R2X06A)
Aruba Instant On AP15
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:1733 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Seria hotspotów Instant On obsługuje szybką konfigurację za pośrednictwem aplikacji mobilnej On.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Instant On AP15
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aruba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aruba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aruba Instant On AP15
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aruba Instant On AP15 WiFi 5 4x4 AP Netzteil nicht im Lieferumfang enthalt | 649 zł |
Sufitowy HPE Aruba Instant On AP15 (RW) Access Point HPR2X06A NET-WLAP-HPE | 689 zł |
HPE Aruba Instant On AP15 Access Point (RW) R2X06A R2X06A | 627 zł |
Access Point HPE R2X06A 2,4 GHz | 5 GHz 2033 Mbps 802.3af PoE 802.11 a/b/g | 829 zł |
HPE Punkt dostępu Aruba Instant On AP 15 (RW) AP R2X06A ❖ Błyskawiczna wys | 662 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →