Punkt dostępu Aruba AP-515
Aruba AP-515
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 24 dBm, 4 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AP-515
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aruba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aruba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aruba AP-515
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hewlett Packard Enterprise Punkt dostępowy ARUBA AP-515 (RW) Unified AP Q9 | 3 393 zł |
HPE Aruba AP-515 Access Point RW Dual Radio 4x4:4 + 2x2:2 Q9H62A | 2 301 zł |
HPE Q9H62A Access Point RW Dual Radio 5375 Mbit/s | 2 297 zł |
HPE Punkt dostępowy ARUBA AP-515 (RW) Unified AP Q9H62A ❖ Błyskawiczna wys | 3 156 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →