Zasilacz awaryjny (UPS) ARMAC Office PSW 650E 650 VA 7 Ah Schuko E (O/650E/PSW)
Zdjęcia 3 |
ARMAC Office PSW 650E 650 VA 7 Ah Schuko E |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARMAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARMAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARMAC Office PSW 650E 650 VA 7 Ah Schuko E
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARMAC O/650E/PSW Armac UPS Office Czysta | 359 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Armac Line-In 650VA Office Pure Sine Wave LCD2 230 | 372 zł |
Armac Office 650E LCD UPS-ARM-033 | 439 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Pure Sine Wave Office 650VA | 372 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Pure Sine Wave Office 650VA | 372 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje ARMAC Office PSW 650E
Ceny na ARMAC Office PSW 650E |
---|---|---|---|---|
ARMAC Office PSW 650E 650 VA 7 Ah Schuko E | od 343 zł | 18 oferty | ||
ARMAC Office PSW 650F 650 VA 7 Ah Schuko F | od 372 zł | 9 oferty | ||
ARMAC Office PSW 850E 850 VA 9 Ah Schuko E | od 401 zł | 14 oferty | ||
ARMAC Office PSW 850F 850 VA 9 Ah Schuko F | od 423 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →