Gramofon Argon Audio TT-4
Wideo 2Zdjęcia 38 |
Argon Audio TT-4 |
|
Technologia ATS (Anisotropic Torsional Stabilizer) eliminuje rezonans ramienia, który powoduje przedostawanie się niepożądanych szumów i zniekształceń do głośników, co skutkuje czystszym dźwiękiem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Argon Audio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Argon Audio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Argon Audio TT-4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARGON AUDIO TT-4 Gramofon z wbudowanym przedwzmaniaczem, Kolor: Czarny | 3 689 zł |
ARGON AUDIO TT-4 Gramofon z wbudowanym przedwzmaniaczem, Kolor: Mahogany | 3 689 zł |
ARGON AUDIO TT-4 Gramofon z wbudowanym przedwzmaniaczem, Kolor: Biały | 3 689 zł |
ARGON AUDIO TT-4 Gramofon z wbudowanym przedwzmaniaczem, Kolor: Walnut | 3 689 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →