Програвач вінілу Argon Audio TT-4
Відео 2Фото 38 |
Argon Audio TT-4 |
|
Технологія ATS (Анізотропний стабілізатор торсійний) усуває резонанс тонарма, який викликає небажаний шум і спотворення, що проникають в колонки, і забезпечує більш чистий звук.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Argon Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Argon Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Argon Audio TT-4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ARGON AUDIO TT-4 Gramofon z wbudowanym przedwzmaniaczem, Kolor: Czarny | 2 999 zł |
ARGON AUDIO TT-4 Gramofon z wbudowanym przedwzmaniaczem, Kolor: Mahogany | 2 999 zł |
ARGON AUDIO TT-4 Gramofon z wbudowanym przedwzmaniaczem, Kolor: Biały | 2 999 zł |
ARGON AUDIO TT-4 Gramofon z wbudowanym przedwzmaniaczem, Kolor: Walnut | 2 999 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →