Monitor AOC 27V5CE 27 " czarny
Zdjęcia 9 |
AOC 27V5CE 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 27V5CE 27 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 27" AOC 27V5CE/BK | 639 zł |
Monitor AOC 27V5CE 27" 1920x1080px IPS 1 ms [MPRT] | 699 zł |
Monitor AOC 27V5CE 27" 1920x1080px IPS 1 ms [MPRT] 27V5CE BK | 719 zł |
AOC MONITOR AOC LED 27" 27V5CE/BK | 838 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →