Monitor AOC 27B2H 27 " czarny
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Niedrogie, wszechstronne urządzenie z eleganckim, smukłym 27-calowym wyświetlaczem FullHD, dobrymi kolorami i szerokimi kątami widzenia. Jest pozycjonowany jako produkt z kategorii średniej ceny w 2020 roku, przeznaczony do użytku biurowego i domowego. Idealny do pracy z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami i treściami internetowymi. Przyda się w zadaniach modelowania 3D i projektowania systemów inżynierskich w systemach CAD/CAE.
Nadaje się do aplikacji biznesowych i zadań związanych z tworzeniem oprogramowania. Może być używany jako część niedrogich domowych stacji roboczych i biurowych stacji roboczych. Dzięki smukłej konstrukcji AOC 27B2H może być używany do tworzenia poziomych konfiguracji z wieloma wyświetlaczami. Model ten bazuje na 8-bitowej (6-bitowej + FRC) matrycy IPS z podświetleniem WLED, odpowiednim odwzorowaniem kolorów (101% sRGB) i wygodnymi szerokimi kątami widzenia.
Wśród jego cech warto zwrócić uwagę na dość duży piksel o rozmiarze 0,311 mm, który pozwala zmaksymalizować odległość od płaszczyzny ekranu do użytkownika, co zmniejsza poziom chronicznego napięcia mięśni oka. Specjalny tryb Low Blue Light minimalizuje intensywność irytującego niebieskiego składnika poświaty ekranu. Do podłączenia dostępne jest analogowe złącze VGA D-Sub i nowocześniejszy cyfrowy port HDMI 1.4. Warto również zwrócić uwagę na energooszczędność tego modelu (średnia moc ~22 W).
Kup AOC 27B2H 27 " czarny
Wszystkie ceny 29 →686cm/27 1920x1080 AOC 27B2H 8ms 169 VGA HDMI VESA Full HD Black | 598 zł |
27" AOC 27B2H/EU - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 479 zł |
Monitor AOC 27B2H 27" 1920x1080px IPS | 510 zł |
Monitor, AOC, 27B2H/EU, 27', IPS HDMI | 533 zł |
AOC 27B2H/EU - 27'' | IPS | Full HD | 4ms | 75Hz | 1xHDMI, 1xD-Sub,| VESA | 509 zł |