Karta pamięci ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 512 GB (AVP512CFX)
Wideo 7Zdjęcia 3 |
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 512Gb 256 GB512 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANGELBIRD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANGELBIRD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AngelbiRD AV Pro CFexpress 512 GB 13290 | 3 463 zł |
Karta pamięci ANGELBIRD AV PRO CFexpress 512GB | 3 500 zł |
Karta pamięci ANGELBIRD AV PRO CFexpress 512GB AVP512CFX | 3 500 zł |
Karta AV PRO CFexpress typu B 512 GB AVP512CFX | 2 229 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B
Ceny na ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 256 GB | od 1 297 zł | 1 oferta | ||
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 512 GB | od 2 229 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →