Zmywarka Amica DFM 62D7 TOQWH biały
Zdjęcia 6 |
Przestronna, cicha i energooszczędna wolnostojąca pełnowymiarowa zmywarka z trwałym silnikiem inwerterowym SilentDrive 2.0 BLDC, ekonomicznym suszeniem kondensacyjnym, higieniczną funkcją pary SteamPower, elektronicznym sterowaniem i wygodnym systemem kosza załadunkowego. Obsługuje funkcję automatycznego otwierania drzwi w celu dokładniejszego usunięcia wilgoci. Pozycjonuje się ją jako produkt przystępny cenowo, ze średniej półki cenowej, przeznaczony do stosowania w przestronnych kuchniach, gdzie szerokość szafki nie decyduje o optymalnym rozmieszczeniu sprzętów w zastawie kuchennej.
Dwa poziomy załadunku (możliwość zmiany wysokości górnego kosza) pozwalają szybko i optymalnie umieścić aż 14 kompletów naczyń w zmywarce Amica DFM 62D7 TOQWH. Składane uchwyty kosza dolnego oraz możliwość regulacji położenia kosza górnego umożliwiają mycie dużych garnków, rondli, patelni, części robotów kuchennych i rusztów kuchennych. Maszyna przeznaczona jest do obsługi potrzeb domowych rodziny liczącej maksymalnie 7 osób. i potrafi szybko uporządkować naczynia po rodzinnej uczcie lub przyjacielskim przyjęciu. System sterowania umożliwia szybkie ustawienie dowolnego z 7 programów (w tym wysokotemperaturowy higieniczny i delikatny dla cienkiego szkła).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Kup Amica DFM 62D7 TOQWH biały
Wszystkie ceny 8 →AMICA DFM62D7TOqWH >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NEO24.PL! | 1 699 zł |
Zmywarka Amica DFM62D7TOqWH Darmowa dostawa od 89 zł! | 1 597 zł |
Zmywarka AMICA DFM62D7TOqWH - DARMOWY PACZKOMAT OD 699zł | 1 699 zł |
Zmywarka AMICA DFM62D7TOqWH | 1 767 zł |
Zmywarka Amica DFM62D7TOqWH I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 789 zł |
Modyfikacje Amica DFM 62D7 TOQWH
Ceny na Amica DFM 62D7 TOQWH |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 62D7 TOQWH biały | od 1 597 zł | 8 oferty | ||
Amica DFM 62D7 TOQIH stal nierdzewna | od 1 675 zł | 11 oferty |