Procesor AMD Ryzen 5 Picasso 3400G PRO OEM (YD340BC5M4MFH)
Wideo 12Zdjęcia 4 |
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G PRO OEM |
|
Częstotliwość pracy GPU 1400 MHz.
Łącznie 8 linii PCI-E 3.0.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Picasso
Ceny na AMD Ryzen 5 Picasso |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX | od 369 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Picasso 3400GE OEM | od 436 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G PRO OEM | od 369 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →