Bateria wodociągowa Alveus Slim Monarch
Zdjęcia 8 |
Alveus Slim Monarch |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Slim Monarch
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1134832 SLIM MONARCH Bateria kuchenna Antracyt | 442 zł |
Alveus Slim Monarch 1134833 Złoty Mosiądz | 819 zł |
Alveus Slim Monarch 1134832 Antracytowy Mosiądz | 879 zł |
ALVEUS SLIM MONARCH bateria kuchenna złoto | 985 zł |
Alveus 1134833 Slim Monarch Bateria kuchenna złota | 361 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →