Bateria wodociągowa Alveus Genesis Jenny 1129066
Zdjęcia 6 |
Alveus Genesis Jenny 1129066 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Genesis Jenny 1129066
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JENNY kol. 55 beż bateria kuchenna | 288 zł |
Bateria kuchenna Alveus Jenny stojąca beżowa (2092655) | 331 zł |
ALVEUS Bateria JENNY chrom GENESIS 2092610 | 271 zł |
Bateria GENESIS by ALVEUS JENNY stal szczotkowana INOX (2092601) | 345 zł |
Bateria GENESIS by ALVEUS JENNY beton (G81) (2092681) | 295 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →