Bateria wodociągowa Armatura Topaz 4013-915-00
Armatura Topaz 4013-915-00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Armatura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Armatura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Armatura Topaz 4013-915-00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KFA Armatura Arura Topaz 4013-915-00 Chrom Mosiądz | 369 zł |
Bateria kuchenna KFA Topaz stojąca chrom (4013-915-00) | 354 zł |
KFA Armatura Arura Topaz 4013-915-00 Chrom Mosiądz | 419 zł |
ARMATURA KRAKÓW 4013-915-00 TOPAZ Bateria jednouchwytowa, zlewozmywakowa | 370 zł |
Modyfikacja modelu:
- art. 4013-915-00 - zaopatrzenie w wodę za pomocą węży elastycznych (przyłącze 3/8 ")
- art. 4013-914-00 - zaopatrzenie w wodę za pomocą węży elastycznych (przyłącze 1/2 ")
PolecamyPorównaj w tabeli →