Змішувач Armatura Topaz 4013-915-00
Armatura Topaz 4013-915-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armatura Topaz 4013-915-00
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KFA Armatura Arura Topaz 4013-915-00 Chrom Mosiądz | 369 zł |
Bateria kuchenna KFA Topaz stojąca chrom (4013-915-00) | 354 zł |
KFA Armatura Arura Topaz 4013-915-00 Chrom Mosiądz | 419 zł |
ARMATURA KRAKÓW 4013-915-00 TOPAZ Bateria jednouchwytowa, zlewozmywakowa | 370 zł |
Модифікація моделі:
- арт. 4013-915-00 — підведення води гнучкими шлангами (з'єднання 3/8")
- арт. 4013-914-00 — підведення води гнучкими шлангами (з'єднання 1/2")
РекомендуємоПорівняти в таблиці →