Karm dla psów Almo Nature HFC Complete North Atlantic Pollock 85 g 1 szt.
Polecane produktyKarmy dla psów Almo Nature →
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, jagnięcina, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, wołowina, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: indyk, wołowina, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso wołowe, minerały, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 37%, podroby 10%, wołowina 3%, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, tapioka, jagody, oleje i tłuszcze, minerały, witaminy, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, szynka, ryż, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina 58,5%, ryż 3%, klasa: super premium
Almo Nature HFC Complete North Atlantic Pollock 85 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Almo Nature 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Almo Nature.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Almo Nature HFC
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.05 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z tuńczyka, homar, super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina 58,5%, ryż 3%, klasa: super premium
od 30 zł
mokra karma, 0.07 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, rosół z kurczaka, ser, ryż, super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina 58,5%, ryż 3%, klasa: super premium
od 29 zł
mokra karma, 0.07 kg, 6 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: tuńczyk, smażyć, super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 40%, bulion 38%, marchewka 10%, ryż 8%, klasa: super premium
od 54 zł
mokra karma, 0.14 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk 70%, bulion rybny 24%, puree kukurydziane 5%, ryż 1%, super premium
od 121 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: udko z kurczaka 55%, rosół z kurczaka 42%, ryż 3%, klasa: super premium
od 29 zł
mokra karma, 0.07 kg, 6 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka 75%, rosół z kurczaka 24%, ryż 1%, super premium
od 72 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z kurczaka 55%, rosół z kurczaka 42%, ryż 3%, klasa: super premium
od 28 zł
mokra karma, 0.07 kg, 6 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka 49%, wątróbka drobiowa 26%, rosół z kurczaka 24%, ryż 1%, super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, szynka, ryż, klasa: super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina, szynka, ryż, klasa: super premium
od 29 zł
mokra karma, 0.07 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, dynia, rosół z kurczaka, ryż, super premium
od 92 zł
mokra karma, 0.14 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, dynia, rosół z kurczaka, ryż, super premium
od 54 zł
mokra karma, 0.14 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka atlantyckiego 55%, bulion rybny 42%, ryż 3%, super premium
od 28 zł
mokra karma, 0.07 kg, 6 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia 27,5%, filet z kurczaka 27,5%, bulion z łososia 42%, ryż 3%, super premium
od 49 zł
mokra karma, 0.14 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, dynia, rosół z kurczaka, ryż, super premium
od 110 zł
mokra karma, pauchi, 0.05 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pierś z kurczaka, ryż, super premium