Toster Alessi SG68
Alessi SG68 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alessi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alessi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alessi SG68
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alessi SG68 W designerski toster z nasadką do bułek ze stali nierdzewnej i | 1 338 zł |
Alessi toster z podgrzewaczem, biały | 1 408 zł |
Toster z podgrzewaczem SG68 | 1 435 zł |
Alessi SG68W Ruszt do bułek Rozmrażanie 1080W | 1 439 zł |
Alessi Toster sg68 silber | 1 385 zł |
Alessi Toster z rusztem do podgrzewania biały wtyczka UK SG68 W/UK | 1 328 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →