Mikser Alessi Plisse MDL09B czarny
Zdjęcia 8 |
Alessi Plisse MDL09B 2021 rokPlisse |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alessi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alessi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alessi Plisse MDL09B czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alessi Plissé MDL09 B - mikser stojący z karafką żywica termoplastyczna wt | 757 zł |
Blender Alessi Plisse Black | 799 zł |
Blender Kielichowy, Czarny - Alessi | 859 zł |
Alessi blender, czarny | 814 zł |
Alessi Plissé MDL09B 1,5l | 757 zł |
Blender Alessi Plisse Black | 799 zł |
Modyfikacje Alessi Plisse MDL09B
Ceny na Alessi Plisse MDL09B |
---|---|---|---|---|
Alessi Plisse MDL09W biały | od 693 zł | 4 oferty | ||
Alessi Plisse MDL09B czarny | od 757 zł | 6 oferty | ||
Alessi Plisse MDL09R czerwony | od 642 zł | 6 oferty | ||
Alessi Plisse MDL09G szary | od 757 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →