Telefon z przyciskiem AGM M7 8 GB / 1 GB
Wideo 15Zdjęcia 5 |
AGM M7 8 GB / 1 GB
Wyświetlacz:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Pamięć:8 GB, + karta pamięci, RAM 1 GB
Procesor:MediaTek MT6739
Aparat:2 MP
Akumulator:2500 mAh, wyjmowany
Waga:195 g
Duży głośnik. Świecący i opalizujący pierścień diod wokół głośnika. USB-C.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup AGM M7 8 GB / 1 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wytrzymały telefon komórkowy outdoorowy bez umowy AGM M7 4G LTE Dual SIM t【IP68/IP69K/MIL Amazon.plZłóż skargę | 633 zł |
Telefon AGM MOBILE M7 CzarnyChoć w dzisiejszych nowoczesnych smartfonach nie jest to często spotykane, telefon powinien służyć przede wszystkim do komuni... więcejkacji. Piękno w prostocie, wie o tym również firma AGM Mobile, która stworzyła klasyczny M7 4G. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Electro.plZłóż skargę | 674 zł |
Telefon AGM MOBILE M7 CzarnyChoć w dzisiejszych nowoczesnych smartfonach nie jest to często spotykane, telefon powinien służyć przede wszystkim do komuni... więcejkacji. Piękno w prostocie, wie o tym również firma AGM Mobile, która stworzyła klasyczny M7 4G. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami.... Avans.plZłóż skargę | 674 zł |
Telefon komórkowy AGM MOBILE PHONE M7 8GB BLACK/AM7EUBL01 AGM | 674 zł |
Telefon AGM MOBILE M7 Czarny AM7EUBL01Choć w dzisiejszych nowoczesnych smartfonach nie jest to często spotykane, telefon powinien służyć przede wszystkim do komuni... więcejkacji. Piękno w prostocie, wie o tym również firma AGM Mobile, która stworzyła klasyczny M7 4G. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 674 zł |
Telefon komórkowy AGM MOBILE PHONE M7 8GB BLACK/AM7EUBL01 AGM | 682 zł |
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AGM M7 →
Wideo recenzje
THE FAMILY CERTIFIED SMARTPHONE MANAGER (Mindful Productivity and Digital Minimalism)
16 maja 2022254 przegląd
AGM M7 4G Android 8.1 Feature Phone Unboxing
14 stycznia 2022370 przegląd
AGM M7 Swiss Edition Rugged Mobilephone, 4G IP68 & IP69K zertified, Simplified Android ™ 8.1 based
20 maja 202188 przegląd
AGM M7 Android feature phone - Unboxing & first boot
12 maja 20215 114 przegląd
AGM M7 Rugged Phone
19 maja 2021513 przegląd
AGM M7 4G Android 8.1 Feature Phone - Speaker Sound Test
11 maja 20212 014 przegląd
AGM M7 4G Android 8.1 Feature Phone & JBL AGM Bluetooth Sports Headphones Easy Pairing
11 maja 20211 276 przegląd
AGM M7 Incoming Call
25 maja 202131 604 przegląd
Behind the AGM - Unbox AGM M7
27 grudnia 20222 417 przegląd
AGM M7 SmartphoneUnboxing & Review !! Is It worth it to Buy !!
25 listopada 20214 096 przegląd
Nintendo 64 on a Dumbphone | AGM M7 #shorts
9 kwietnia 202380 036 przegląd
New feature PhoneAGM M7 Now in IndiaPrice Specs Review Full Details
18 stycznia 20234 602 przegląd
AGM M7 4G Android 8.1 Feature Phone - Packaging Box #short
30 lipca 2022631 przegląd
AGM M7 4G Android 8.1 Feature Phone Product Showcase
14 stycznia 2022240 przegląd
4G Volte Feature Phone like Nokia 800 ToughAGM M7 LaunchPriceSpecsReview Full Details
7 maja 20216 132 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 549 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 749 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g