Karta pamięci Agfa MicroSD 16 GB (10580)
Agfa MicroSDHC 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Agfa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Agfa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Agfa MicroSD 16 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agfa Photo Mobile microSDHC 16 GB nowa karta pamięci 10580 | 58 zł |
Agfa Photo - flash memory card - 16 GB - microSDHC UHS-I | 52 zł |
Karta Agfa Micro Sdhc 16gb 90mb/s U1 V10 + Adapter | 40 zł |
Karta pamięci AGFAPHOTO micro SDHC 16GB | 41 zł |
Karta pamięci AGFAPHOTO micro SDHC 16GB | 40 zł |
Modyfikacje Agfa MicroSD
Ceny na Agfa MicroSD |
---|---|---|---|---|
Agfa MicroSD 16 GB | od 40 zł | 7 oferty | ||
Agfa MicroSD 32 GB | od 50 zł | 9 oferty | ||
Agfa MicroSD 64 GB | od 76 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →