Sous vide Adler AD 6415
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Adler AD 6415 2022 rok |
|
Wodoodporna konstrukcja IPX7 z automatycznym wyłączaniem bezpieczeństwa. Zdejmowana obudowa grzałki ułatwia czyszczenie.
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 6415
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 6415 Sous vide AGDM-SOV-ADL-001 | 348 zł |
Adler Wolnowar AD 6415 | 348 zł |
Wolnowar Sous Vide ALDER AD 6415 | 348 zł |
Wideo recenzje
Maksymalna pojemność pojemnika to do 20 litrów. Dokładność +/- 0,1°C
PolecamyPorównaj w tabeli →