Mikser Adler AD 4617
Zdjęcia 7 |
Adler AD 4617 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4617
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Blender ręczny AD 4617w AD 4617 white | 84 zł |
Blender ręczny Adler AD 4617 | 89 zł |
Adler AD 4617 szary AGDM-BLE-ADL-009 | 80 zł |
Blender Adler AD 4617 | 84 zł |
Blender ręczny Adler AD 4617, 350 W, jeden stopień prędkości, czarny | 99 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →